Shpërthim i zjarrit në Prishtinë

0

Daut Hoxha nga Policia e Kosovës ka thënë se dyshohet se shpërthimi i zjarrit në rrugën “Nazim Gafurri” ka ardhur si pasojë e rrymës ose një kamini të ndezur.

“Ne ende nuk kemi konfirmim zyrtar nga eksprtët të cilët kanë dalë në vendin e ngjarjes, mirëpo janë dy pista të dyshimit për shkaktimin e zjarrit – rryma ose kamini i ndezur”, ka thënë Hoxha.

Ai ka konfirmuar se tashmë zjarri është shuar dhe nuk ka lëndime të njerëzve, por vetëm dëme matriale./zeri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here