“Shpërthen” Adelina Tahiri

0

Ka premtuar një verë të nxehtë dhe me plot risi. Këngëtarja, Adelina Tahiri sapo ka realizuar setin më të ri fotografik ky shfaqet tejet ekzotike.

Me një trupore të zezë sensuale dhe me flokët bionde të lagura, Tahiri ka treguar format perfekte të fizikut pavarësisht se është kritikuar nga një pjesë e fansave, të cilët janë shprehur se është përdorur fotoshop me tepricë.

Megjithatë këngëtarja vazhdon rrugëtimin e saj, duke mos kthyer përgjigje në lidhje me pakënaqësitë e ndryshme.

tvklan.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here