Shpat Kasapi tregon për “bakshishin” 50 mijë dollarësh që ka marrë në Australi

0

Shpat Kasapi është një nga këngëtarët më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

Ai ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Nin”.

Këngëtari ka zbuluar shifrën më të madhe të bakshishit që ka marrë gjatë karrierës së tij në botën e muzikës.

Ai tregoi se në një party në Australi në Melbourne, atij dhe këngëtares Valbona Mema i janë hedhur mbi 50 mijë dollarë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here