Shpat Kasapi harron Afërditën,prezanton Albijonën

0

Që nga ndarja me Afërdita Dreshajn, Shpat Kasapi është përfolur disa herë për faktin se po dilte me vajza, por vetë këngëtari asnjëherë nuk ka pranuar të flasë për ndonjë lidhje reale.

Megjithatë, tani i duket se Shpati vërtetë është në lidhje. Vajza që është përkrah tij duket simpatike dhe serioze, ajo quhet Albijona.

Së fundi, Shpati e ka prezantuar të dashurën edhe me shokët e tij.

Thuhet se bukuroshja është nga Shkupi./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here