Shoferja e pakujdesshme i godet me veturë 2 fëmijë biçiklistë, prokurori e liron

0

Një femër nga fshati Reznik i Vushtrrisë derisa ka qenë duke lëvizur me veturë në rrugë, nga pakujdesia i ka goditur dy fëmijë biçiklistë. Viktimat janë dërguar në QKUK dhe janë jashtë rrezikut për jetë. Shoferja e pakujdesshme, pas intervistës, me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here