Shkup, 45 persona godasin me thikë një 22­ vjeçar

0

Mbrëmë në Shkup, një grup personash të panjohur e kanë sulmuar një djalosh 22 vjeçar duke e goditur dy herë me thikë në pjesën e gjoksit. Policia informoi se Mbrëmë rreth orës 3 pas mesnate derisa M.J. (1993) , i cili me dy persona të tjerë ka qenë duke ecur drejt “Shtëpisë së mallrave Most” është sulmuar nga 4­5 persona dhe me siguri me thikë është goditur dy herë në pjesën e gjoksit.

Më pas, me ndihmën e shpejtë personi i plagosur është dërguar në Spitalin e qytetit. Policia punon në identifikimin e autorëve të krimit, njofton Zhurnal.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here