Shkodrani tregohet i madh, tregon fushën ku ka nisur të luaj në Gostivar

0

Shkodran Mustafi ka treguar se nuk e harron të kaluarën e tij.

Mbrojtësi i përfaqësueses gjermane dhe Valencias, Shkodran Mustafi ka treguar se ai e donë dhe nuk e harron vendlindjen e tij.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka publikuar një fotografi të fushës ku ka filluar karrierën si futbollist.

“Ku ka filluar karriera”, shkruan Mustafi.

Kujtojmë se Mustafi pas paraqitjeve të tij të shkëlqyeshme në edicion që lamë pas, është bërë objektiv kryesor i dy skuadrave të mëdha spanjolle Real Madrid dhe Barcelona.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here