Shkëndije Mujaj në koncert vetëm me tanga

0

Shkëndije Mujaj përë netët e vitit të ri ka qënë në një mbrëmjë në Zvicër.

Ajo ka dalë pothuajse nudo para shikuesve në koncrtin në Zvicër.Pas kësaj ajo ka hedhur foto dhe video nga koncerti ku ka dhënë një shfaqje duke “tërbuar” shikuesit me provokimet e saj, transmeton Magazina.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here