Shkëndije Mujaj mbulohet për Ramazan (Foto)

0

Shkëndije Mujaj e cila njihet për fotografitë lakuriqe dhe provokuese që i publikon në rrjetet sociale, ajo në muajin e Ramaazanit ka vendosur që mos publikojë më foto të tilla. “Këtë muaj të shenjtë të Ramazanit nuk kom me postu asnjë foto hot apo dicka tjetër .. Agjerim të leht dhe pa ofendime ju lutem”, shkruan në Facebook, Shkendija Mujaj./TetovaSot/

shkendie1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here