Shiheni se si e festoi Kallashi ditëlindjen (VIDEO)

0

E njohur për vallëzimet e saj speciale, ajo tashmë është bërë e njohur në mbarë trojet shqiptare.

Donjeta Kosumi-Kallashi ka festuar ditëlindjen dhe disa nga momentet e festës shikoni në vazhdim.

https://www.youtube.com/watch?v=D27nZUldG_U

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here