Shfaqet Mavraj i lënduar

0

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj, po mbahet për paterica. Kjo pasi ai ishte lënduar më herët seriozisht. Vetë futbollisti ka postuar të martën disa fotografi në rrjetet sociale. Mavraj do të jetë disa muaj jashtë fushës dhe kjo është konsideruar humbje për Kombëtaren shqiptare.

Mergimi1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here