Sherr bukuroshesh, rrehen ish Miss Kosova me prezantusen

0

Xhelozia dhe konkurrenca mes tyre, duket se ka qenë shkaku që ka provokuar një skandal të vërtëtë mes dy prej femrave më të bukura të Prishtinës.

Dy VIP-a shqiptare, Genta Cana prezantuese në Klan Kosova dhe Arta Kamberi, ish-miss Kosova 2008, janë rrahur me njëra-tjetrën në publik.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Prishtinë por arsyeja e kësaj përplase nuk dihet saktësisht, bën të ditur “Kosovarja”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here