Shefi i Njësisë Speciale do të dërgohet në Turqi për trajtim mjekësor

0

PRISHTINE, 29 JANAR – Njëri nga të lënduarit rëndë në protestën e 27 janarit në Prishtinë ka qenë edhe shefi i Njësisë Speciale Operative në Prishtinë, Besart Ahmeti. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani i ka thënë Televizionit “Klan Kosova” se Ahmeti ka marrë lëndime të rënda në kokë dhe mjekët i kanë rekomanduar trajtim mjekësor jashtë Kosovës. Sipas të njëjtit burim shefi i Njësisë Speciale do të transferohet për shërim në Turqi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here