Shefati premton që do të kthehet me fitore

0

Bokseri profesionist nga Lugina Shefat Isufi pas humbjes në duelin e të së shtunës, iu ka drejtuar fansave të tij përmes rrjetit social Facebook duke i falënderuar për përkrahjen që i kanë dhënë, dhe njëkohësisht duke theksuar se do të kthehet edhe më i fortë në ring.

Postimi:

Përshëndetje për gjithë dashamirët e boksit.. Desha t’ju faleminderojë të gjithëve nga zemra për përkrahjen tuaj në ndeshjen e të shtunës (04.07.2015), gjithashtu për mua ka qenë një knaqësi e madhe të kem një përkrahje aq t’madhe nga ana juaj dhe për këtë ju faleminderoj shum të gjithëve mirpo përshkak të një lëndimi që pata ndeshjen u detyruan t’a ndërpresin dhe për këtë ju kërkoj ndjesë por unë nuk do të dorzohem asnjëherë, Do të mundohem dhe shpresoj që herave tjera t’ju sjell vetëm fitore. Me rrespekt Shefat Isufi !

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here