Shaqiri me aeroplan privat vjen në Kosovë

0

Superylli i Interit, Xherdan Shaqiri raportohet se gjendet në Kosovë. Sipas raportit të bërë nga Klan Kosova, ai ka udhëtuar në vendlindjen e tij me një aeroplan privat. Shaqiri ka ardhur për të vizituar vendin e tij dhe për të kaluar disa ditë këtu. Përndryshe, ky ende nuk është ndonjë lajm zyrtar, por gjëra më të hollësishme mund të mësohen në vazhdim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here