Shakohoxha “i vjedh” një foto Messit me flamurin shqiptar

0

Ndeshja e djeshme mes Barcelonës dhe Juventusit është komentuar direkt nga Berlini nga komentatori i njohur shqiptar Dritan Shakohoxha.

Pas përfundimit Shakohoxha ka zbritur pranë fushës ku ka mundur “t’i vjedhë” edhe një foto Messit.

Messi shihet duke përshëndetur tifozët ndërsa Shakohoxha pranë tij shpalos flamurin shqiptar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here