Shakira puth në fushë Gerard Piquen

0

Ylli kolumbian, Shakira nuk i ka përmbajtur dot emocionet, pas fitores së Barcelonës me ekipin Athletic Bilbao.

Pas përfundimit të kësaj ndeshje të rëndësishme, Shakira ka vrapuar në fushë drejt mbrojtësit spanjoll, Gerard Pique duke i dhuruar një puthje plot dashuri.

Këngëtarja dukej tepër e kënaqur nga ky trimuf i Barcelonës. Barcelona ka fituar edhe Kupën e Mbretit pas kampionatit dhe tani është gati për finalen e Champions League me Juventusin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here