Serbia humb në Danimarkë, pak gjasa për Evropian VIDEO

0

Serbia ka pësuar edhe humbjen e radhës. Këtë herë nga Danimarka në Kopenhagen. Yussuf Poulsen në minutën e 13 dhe Jakob Poulsen në minutën e 87 ishin ata që u dhanë fitoren danezëve. Kjo Kombëtare ka mundur që të fitonin edhe më thellë, por Daniel Agger e humbi penalltinë në minutën e 34. Ndeshja ka qenë e barabartë në kuptim të dominimit të topit. Serët kanë pasur disa raste të mira, por fati ishte në anën e danezëve.

https://www.youtube.com/watch?v=ifYChzGRfAY

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here