Serbia e thërret shqiptarin Sulejmani të luajë kundër Shqipërisë

0
Miralem Sulejmani është grumbulluar në përfaqësuesen e Serbisë, për ndeshjen me Shqipërinë.
Kombëtarja e Serbisë e ka publikuar listën anti-Shqipëri, ndërsa në të është përfshirë edhe Sulejmani, futbollist me origjinë shqiptare, shkruan Supersport.

Për shkak të lëndimeve serbët nuk do të mund të llogarisin në Markoviç, Nastasiç, Kostiç dhe Maksimoviç, ndërsa në dyshim është edhe Matiç.

Trajneri i Serbisë, Radovan Curiç u shpreh se ekipi do t’a jap maksimumin për t’a përfaqësuar Serbinë sa më mirë në dy ndeshjet e radhës.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here