Serbi i dehur i sulmon famijarët dhe tenton ta djeg shtëpinë e tij

0

Një serb i dehur në Partesh i ka sulmuar anëtarët e familjes së tij dhe pastaj ka tentuar që t’ia vë zjarrin shtëpisë. Ai është arrestuar nga Policia e Kosovës dhe pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here