Seksbomba që la futbollin për modën

0

U largua nga futbolli, për shkak të astmës, por nisi të zhvishej për revista mode.

Bëhet fjalë për bukuroshen Abigail Ratchford, ish-futbolliste e kombëtares amerikane të futbollit për femra.

Tashmë 22-vjeçarja është pjesë e fushatave të modës me kohë të plotë dhe është klasifikuar si një ndër 15 vajzat më seksi të SHBA-ve.

Ajo ka lindur në Pensilvani dhe pasi mbylli karrierën sportive iu dedikua modës.

Abigail Ratchford ka publikuar së fundmi një album fotografik, ku ka pozuar pa reçipeta dhe ka shfaqur asetet e saj.

Ajo konsiderohet si një nga femrat më bombastike në të gjithë industrinë e modës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here