Së shpejti “Rambo 5”!

0

Adhuruesit e filmit aksion së shpejti do të kenë rastin të shohin në ekranet e kinemasë filmin më të ri dhe të shumë popullarizuar “Rambo”5 ose nën titullin origjinal “Last blood”.Këtë njoftim e bëri të ditur vetë aktori i njohur Silvester Stallone në llogarinë e tij në rrjetin social Twiter.Cilat do të jenë aventurat e Rambos në realizimin e vitit 2015 të “Last Blood”-it mbetet të shihet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here