Scherzinger në krahët e Pajtim Kasamit

0

Futbollisti me origjinë shqiptare është fotografuar, duke u puthur me këngëtaren e njohur Nicole Scherzinger. Disa ditë më parë 37-vjeçarja u fotografua me futbollistin shqiptar gjatë pushimeve të saj në ishullin grek, Mikonos. Por përveç futbollisti, mediat kosovare spekuluan edhe për një lidhje me aktorin Blerim Destani pasi edhe ndodhej në ishullin grek dhe u fotografua në prani të këngëtares amerikane.

Scherzinger nuk ka qenë në gjendje të keqe shpirtërore edhe pse ka vetëm pak kohë që është ndarë nga ish i dashuri, piloti, Lewis Hamilton.
Ndërsa, zëvendësuesi tij tashmë duket se është 23 vjeçari, Kasami me të cilin ajo është zënë duke u puthur në Mykonos të Greqisë.bw

pk5

pk3

pk1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here