Sarandë: Burri vret gruan dhe veten

0

Një krim në familje ka ndodhur pak pas mesnate në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 6 të qytetit, pak pas ndërrimit të viteve. Mësohet se Afrim Uzo ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten dhe më pas veten.

Sipas policisë së Sarandës, Lina Uzo, 50 vjeç, e kishte denoncuar edhe më parë dhunën e të shoqit.

Ndaj saj, gjykata kishte lëshuar një urdhër  mbrojtjeje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here