Samanta dhe Elinel sjellin bashkëpunimin ‘Vonë’

0

Samanta Karavella dhe reperi Elinel janë bërë bashkë për të sjellë me videoklip këngën ‘Vonë’.

Edhe një bashkëpunim reper-këngëtare i është shtuar muzikës shqiptare.

Bëhet fjalë për artistët Samanta Karavella dhe Elinel, të cilët kanë publikuar me videoklip këngën me titullin ‘Vonë’,

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here