Sali Zyba i Vetëvendosjes: “Zajednica ka kaluar…kufirin dhe u kthye nga ka ardhur “

0

Aktivisti i lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, ka thënë se Asociacioni i Komunave Serbe ka kaluar. Por sipas tij, në anën e kundërt nga insistimi i Qeverisë së Kosovës. Sipas tij, ka kaluar kufirin me Serbinë dhe tash është andej.

“Zajednica kaloi, i ra pak me prite ne kufi por me rendesi u kthy kah ka ardhe.
Presim konfirmimin nga nje telefonate e sinqerte”, ka shkruar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here