Sali Berisha:”Rendi në dorë të çunave të krimit”

0

Pas vrasjeve dhe incidenteve të fundit në Shqipëri,reagon edhe deputeti opozitar,ish kryeministri Sali Berisha.Në një postim në rrjetin social Facebook,Berisha flet për atentatet dhe vrasjet në Shqipëri.

Ja postimi i plotë i Berishës:

“Brenda javes atentat tek Ushtari Panjohur; viktima ne Shijak; Elbasan; Shkoder; Korçe; mbreme atentat tek shkolla “11 Janari” ku vriten dy te rinj.
Qytetari dixhital informon se atentati i mbremshem ishte ndaj mikut te Saimir Tahirit. sb
“Zoti Berisha ju lutem publikojeni që sot ju be antentat Elvis Gacajt mikut te ngusht te saimir tahirit ,të fortit partis socialiste ai që prishte mitingjet e PD ai që dhunonte demokratët dhe vishte votat e njesis bashkiake nr 5 që mbrohet nga deputetët e ps dhe nga vetë saimir tahirit u godit në atentat se nga policia ishte i pa prekshem sepse ishte padrino i drogës për zonën e Tiranës së re me dorën dhe mbeshtetjen publike te sajmir tahirit nuk guxonte police ti afrohej. Me rrespekt një polic.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here