Sali Berisha:”Ia arritëm ditës që një parti shqiptare (LSI) të blejë Kryqin e Kuq”

0

Pak ditë para zgjedhjeve në Shqipëri fushata po bëhet përditë e më e ashpër.Edhe fjalori i partive politike dhe liderëve të tyre po ashpërsohet.Sali Berisha,ish kryeministri i Shqipërisë dhe ish kryetar i Partisë Demokratike,tani në opozitë,ka vënë në thumb partinë e koalicionit qeverisës të Ilir Metës,përkatësisht degën në Berat.Në një postim,zoti Berisha,duke u thirrur në rrjetet sociale,bënë me dije se një zonjë me inicialet T.T,anëtare e Kryqit të Kuq po bënë fushatë në llogari të kushëririt të Ilir Metës.

11102856_465702440257335_6163548956531374704_n

Ja postimi i plotë i Berishës:
“LSI per bamiresi ka blere edhe Kryqin e Kuq ne Berat. Mediat sociale informojne se zonja T.T. e Kryqit te Kuq ne Berat ben fushate ne podium me kusheririn e Ilir Metes qe kandidon ne Berat. sb”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here