Sabri Fejzullahu:”Nerës i fali dashuri por me i qit kafe …”

0
Sabri Fejzulluahu është I njohur e I dashur për publikun e gjërë. Ndër vite ka sjellur një mori hitesh, këngësh të veçanta që kanë mbetur në kujtesë. Këngëtari, që I ka kaluar të 70-tat, ende është vital dhe aktiv. Me pak fjalë, Sabiu nuk ndalet.

Pjesë e suksesit të Suksesit të Sabri Fejzullahut është edhe Nera, bashkëshortja e tij, të cilen Sabriu e përmend gjithmonë.

Këngëtari i hiteve, tregon se ai Neres I falë dashuri që nga dita e parë që e ka njohur, por ama kurrë nuk ja ka bërë asaj një kafe.

‘’Dëshirë kam me i qit kafe po nuk di’’, thotë Sabriu njeriu që jep dhe merr shumë dashuri.

(Indeksonline)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here