Rrëzohet një helikopter i EULEX-it,dy të lënduar

0

Pas aksidentit në një nga pistat e Aeroportit të Prishtinës, ku u rrëzua një helikopter i EULEX-it, dy persona janë pranuar në Qendrën Emergjente. Gjendja e tyre është stabile dhe së shpejti pritet të lirohen.

Mjeku kujdestar Avdush Bajgora ka thënë për Kosovapress se njëri është i lënduar në kraharor, kurse tjetri në kokë dhe gjunjë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here