Rrëzohet nga traktori dhe vdes i mituri

0

Raportohet se në fshatin Akllap të Lipjanit një qytetar shqiptar, i moshës së mitur derisa ishte i ulur në rimorkion e traktorit të cilin e drejtonte një i afërm i tij, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime vdekjeprurëse. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion, ndërsa rasti procedohet në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here