Rrahje spektakulare mes serbësh në Partesh, rrahen bashkëshortë me bashkëshortë

0

Në Partesh janë arrestuar dy meshkuj serbë pasi janë rrahur mes vete. Në rrahje janë përfshirë edhe dy bashkëshortet e tyre. Të gjithë personat e involvuar në rast kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Dy të arrestuarit në konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here