Rrahje në realityshow në Serbi:Hasani rrah Jelenën (video)

0

Në një realityshow serb, ka ardhur deri tek një konflikt fizikë ndërmjet një burri dhe një gruaje.

E gjitha kjo kishte ardhur pas një debati të nxehtë në baza fetare, ku kishte edhe fyerje – burri e kishte goditur gruan në fjalë me grushte e shkelma. Shikoni videon:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here