Rrahje mes femrash serbe në Gazivodë

0

Në Gazivodë të Zubin Potokut ka ndodhur një rrahje. Në të nuk janë përfshirë “gjinia e fortë” por “gjinia e bukur”. Policia e Kosovës ka raportuar se dje një femër serbe e ka sulmuar fizikisht një femër tjetër serbe. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Policia nuk ka bërë me dije nëse e ka arrestuar sulmuesen dhe çfarë masash janë ndërmarrë ndaj saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here