Rrahë gruan dhe fëmijët, lëndon vetveten, policia e arreston, prokurori e liron

0

Në Prishtinë është arrestuar një qytetar shqiptar pasi që ai i ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe fëmijët e tij. Ky person sipas Policisë së Kosovës e ka lënduar edhe vetveten dhe i është ofruar tretman mjekësor. Përkundër arrestimit nga policia, me vendim të prokurorit ky qytetar është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here