Rovena Stefa provokon pas fitnesit

0

Këngëtarja Rovena Stefa ka bërë një fotografi provokative dhe ka pyetur fansat e saj se si duket.

“Pas Gym-it sot… A ju pelqen rezultati i ushtrimeve? Akoma ka per perfeksion, por me rendesi durimi”, ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here