Rooney: Me një ose dy blerje në verë do ta kthejmë titullin

0

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, e ka kërcënuar që tani Chelsean se edicionin e ardhshëm ata do të kenë një rival më shumë në garën për titull.

“Pa dyshim që edicionin e ardhshëm do të jemi edhe në garë për titull. Lojtarët dhe trajneri besojmë të gjithë që nuk jemi shumë larg tyre dhe me një apo dy blerje të tjera në verë, do të kemi një shans të madh për t’u rikthyer te trofeu i Ligës Premiere”, tha kapiteni i Unitedit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here