Ronaldon e injoron gazetarin (Video)

0

Cristiano Ronaldo vazhdon të mbajë fjalën sa i përket injorimit të mediave. Këtë gjë e kishte premtuar pas humbjen me Atletico Madrid dhe deri më tani nuk ka dhënë asnjë deklaratë për media.

Të njëjtën gjë e bëri përsëri duke refuzuar intervistën për një media. Ai nuk iu përgjigj pyetjeve të një gazetari, të cilin në një mënyrë e injoroi duke ia ofruar një gllënkë pasi që ishte duke e pirë një lëng

https://www.youtube.com/watch?v=_N2skp91tzM

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here