Ronaldo nuk zë vend në njëmbëdhjetëshen e kombinuar

0

Tabloidi britanik “Daily Mail” ka publikuar formacionin më të mirë të kombinuar mes Barcelonës dhe Real Madridit. Dhe, në të nuk ka zënë vend Cristiano Ronaldo. Tabloidi britanik “Daily Mail” e ka lënë Cristiano Ronaldon jashtë formacionit më të mirë të kombinuar. Para El Clasicos të dielën në Camp Nou, “Daily Mail” ka përzgjedhur një formacion ideal të kombinuar. Por, aty nuk gjendet futbollisti kryesor i Los Blancos. “Nëse do të ishit Ancelotti a do luani me Ronaldon titullar? Sigurisht që po”, shkruan tabloidi britanik që vazhdon më tej: “A mund të shënojë ai të dielën? Me shumë mundësi po. A e meriton ai një vend në Top 11 me formën aktuale? Jo”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here