Roma zyrtarizon blerjen e Mohamed Salah

0

Pas tetë orë bisedime menaxherët e AS Romes e kanë bindur pronarin e Chelseas, Abramovich, Chelseas, që për 17 milionë euro ta lejojë Mohamed Salah që së pari të huazohet për 18 muaj e më pas Roma t’i paguajë 17 milionë euro së bashku me bonuse skuadrës londineze.
Mohamed Salah do te përfitojë tek Roma 2.2 milion euro në sezon dhe do të nënshkruaj kontratë deri me 2019.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here