Rita shfaqë respekt për Beben, Duan…duket se pranon iniciativën

0

Më në fund reagon edhe artistja, Rita Ora.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka reaguar ndaj Bebes ku kjo e fundit kërkoi të bashkëpunonte me to, shkruan lajmi.net.

“Jam shumë poshtë!! I respektoj të gjitha këto femra të mrekullueshme”, janë fjalët e saj.

Bebe Rexha kërkoi bashkëpunim me Ritën, Duan dhe Avamax, kjo e fundit, artiste e re shqiptare por shumë e talentuar.

Siç shihet, Rita ka lënë anash inatet me Duan, pasi që thuhet se këto të dyja nuk flasin me njëra-tjetrën./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here