Rita Ora shpallet Femra më seksi në botë

0

Revista “Zoo” e ka vlerësuar lartë këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Orën. E ka shpallur femra më seksi në botë. Ajo e ka rrëzuar nga maja modelen seksi Kate Upton, duke siguruar vendin e parë në listën e përvitshme “Zoo Hot 101”, si dhe pritet të zëvendësojë Mel B në seritë e reja të “X-Factor”. Votat e lexuesve të revistës së famshme i kanë siguruar këtë pozitë asaj. Ajo ka lënë fill pas vetes Uptonin dhe Michelle Keegan, ndërsa shumë mbrapa Taylor Swift.

rita2

rita1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here