Rita Ora “ekstremisht krenare” me titullin “Ambasadore Nderi” e Kosovës

0

Superylli Rita Ora është shprehur e nderuar pasi ka marrë Medaljen Preidenciale “Ambasadore e Nderit” nga ana e presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga.
“Vizitova Ambadasën e Kosovës në Londër ku mora dekoratën ‘Ambasadore e Nderit’ e Kosovës nga presidentja e Kosovës. Ndihem ekstremisht krenare që përfaqësoj vendin tim dhe kulturën tonë anë e mbanë botës. Ishte një moment emocionues për mua”, u shpreh Rita Ora, transmeton Telegrafi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here