Rita ndahet nga i dashuri

0

Rita Ora’s iu desh të zgjidhte mes dashurisë dhe karrierës dhe u nda nga i dashuri i saj, Ricky Hilfiger, shkruan The Sun.

Mësohet se shkaktari i ndarjes ka qenë distanca mes çiftit tani që Rita është vendosur në Britani, si pjesë e jurisë në X-factor, ndërsa Ricky po punonte në koleksionin e tij në Los Angeles.

Burime të afërta kanë bërë të ditur se çifti është munduar ta mbajë lidhjen në distancë me thirrje të gjata gjatë natës, por as kjo nuk funksionoi.

Kështu, çifti Rita dhe Ricky vendosënt’i japin fund lidhjes së tyre, transmeton Gazeta Express, shkrimin e britanikes The Sun.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here