Rita me pamje të re për “Elle”

0

Rita Ora ka pozuar për kopertinën e revistës “Elle Canada”.

Në këto fotografi të realizuara në prag të Krishtlindjeve këngëtarja shqiptare është shfaqur me një pamje të re.

Me flokë të shkurta ajo duket tejet joshëse si gjithnjë.

Rita nga revista prestigjioze është përshkruar si një njeri i ngrohtë dhe një megatalent në muzikë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here