Rita e bën verë në mes të dimrit

0

Këngëtarja Rita Ora ka lënë Europën e ftohtë dhe me ngrica për të pushuar në Maldive.  Dhe si për të sfiduar dimrin, ylli i pop-it ka zgjedhur të ngrejë temperaturat me një veshje bikini, që nuk është se i lë shumë vend fantazisë.  

38-vjeçarja ka publikuar disa foto të nxehTa në rrjetet sociale nga pushimet e saj, ku binin në sy një palë bikini ‘mikroskopike’. Megjithatë, Rita e ka zakon, sa herë që shkon me pushime, do të tregojë diçka nga vetja e saj…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here