Rinia e PDK-së shpërndau dhurata për festat e fundvitit në Malishevë

0

Rinia e PDK-së shpërndau dhurata për festat e fundvitit në Malishevë. E pranishme ishte edhe kryetarja RDK, Shpresa Rama e cila bashkë me të rinjtë dhe kryetaren e rinisë në degën e Malishevës, Arlinda Thaçin, bën shpërndarjen e dhuratave të festave të fundvitit për fëmijët e Qendrës Kolektive në qytetin e Malishevës.
“Në këtë kohë festash shpërndarja e dhuratave iu solli gëzim në fytyrat e fëmijëve. Ky aktivitet simbolik nga të rinjtë e PDK-së, i bëri të lumtur fëmijët nga Malisheva”, ka theksuar dega e PDK-së në një njoftim.

1656020_504444599728214_336852641111387716_n

shpresa

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here