Pas disa vitesh mungesë në kinematografi, rikthehet Julia Roberts.

Sipas mediave, seriali ku protagoniste do të jetë aktorja e famshme do të ketë dy sezone, dhe çdo puntatë do të zgjasë rreth 30 minuta.

Seriali, i prodhuar nga “Universal Cable Productions”, ka në qendër të tij historinë e një asistenteje të një strukture sekrete të qeverisë dhe një ushtari që dëshiron t’i rikthehet jetës normale.

Seriali vjen nën regjinë e Sam Esmail, ndërsa sipas mediave xhirimet kanë nisur në Los Anxhelos.Top Channel

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here