Rihanna noton përkrah peshkaqenit

0

Këngëtarja e njohur Rihanna po bën aventuara të rrezikshme. Ajo ka realizuar fotosesionin më të rrezikshëm të saj në jetë e ndoshta fotosesionin më të rrezikshëm nga ndonjë artist në histori.
Rihanna ka pranuar ofertën e revistës Harper’s Bazaar për të realizuar një fotosesion nën ujë.
Ylli ka publikuar një foto ku ajo shihet duke notuar përkrah një peshkaqeni, dhe pranë saj është edhe fotografi Evan Rodgers.
Kjo është hera e parë që Rihanna hyn në aventura të tilla.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here