Replikon djali i Sali Berishës: Ilir Meta, burri i Monikës apo shërbëtori i Shkëlzenit

0
Shkëlzen Berisha, djali i ish –kryeministrit Berisha ka replikuar në distancë me kryetarin e kuvendit Ilir Meta, pasi Meta deklaroi në parlament se ai e kishtë dhënë njëherë dorëheqjen për Shkëlzenin. Në rrjetet sociale ai ka bërë këtë postim.
“Burri Monikes apo sherbetori i Shkelzenit ?
Gjithe bota, e degjon me ze dhe e sheh me figure, duke vjedhur me bllok ne dore por Iliri thote se paska dhene doreheqjen per Shkelzenin.
Gjithe bota degjon sesi akuzohet me ze dhe figure per vrasje, por kesaj radhe nuk e jep doreheqjen prej Shkelzenit.
Qe nuk vlen as per kryetar partie e as per kryetar parlamenti kjo eshte krejt e qarte, dilema ngelet nese ne krye te parlamentit eshte burri Monikes apo sherbetori i Shkelzenit”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here